img
Lojistik

HakkımızdaHakkımızda

GÜVENİLİR HİZMET, ÜST DÜZEY MEMNUNİYET; “LOJİSTİK MERKEZİ”

Günümüz rekabet koşullarında uluslararası ticaretin vazgeçilmez bir unsuru olarak karşımıza çıkan lojistik yönetimi; sadece bir taşımacılık faaliyeti olarak değil, bunun yanında mal, hizmet, bilgi ve benzeri hususların teslim alınması, depolanması, müşterinin gereksinim duyduğu noktaya kadar ulaştırılması gibi faaliyetlerin ekonomik bir plân dâhilinde koordine edilmesini içeren bir alandır.

Uluslararası pazarlarda yer almak isteyen şirketler de lojistik süreçlerini geliştirmek ve bu faaliyetlerdeki verimliliği arttırmak için çeşitli planlamalar yapmaktadır. Bu kapsamda ulusal ve uluslararası ticaret yapan firmalar başta olmak üzere taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyan tüm kesimlerin çözüm ortağı olmak amacıyla kurulan “Lojistik Merkezi” sektörde faaliyet gösteren firmaları tek çatı altında toplayarak kolay erişebilir hale getirmeyi amaçlamıştır. 

Lojistik hizmeti almak isteyen tüm müşteriler, internette sayfa sayfa gezerek vakit kaybetmek yerine bu platform sayesinde tek tıkla tüm firmaların tekliflerine kolayca ulaşıp, en uygun fiyata taşımacılık hizmetinden yararlanabilmektedir.

Kara, hava ve denizyolu taşımacılığı gibi alanlarda güvenilir hizmet sağlayan firmaların yer aldığı Lojistik Merkezi, üst düzey müşteri memnuniyeti şiarıyla sürekli kendini güncelleyerek sektörde yenilikçi hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

img